Rodzaje pończoch


Elegancka Bielizna / sobota, 21 marca, 2020

Pończochy samonośne to najtańsze ze wszystkich rodzajów pończoch, więc jeśli nie dysponujemy zbyt dużym kapitałem wcale nie jesteśmy na straconej pozycji. Zazwyczaj są przytrzymywane za pomocą gumek lub podwiązek. Cieszą się naprawdę ogromnym zainteresowaniem i uznaniem wśród kobiet. Ten rodzaj pończoch nadaje się zarówno do codziennego użytku, jak i na różnego typu ważne uroczystości, wydarzenia. Doskonale prezentuje się na szczupłych i zgrabnych nogach. W tym przypadku należy zwrócić szczególną uwagę na rozmiar, ponieważ źle dobrane mogą uciskać i powodować ból a na dodatek pozostawiać odciski na ciele

Pończochy z dodatkiem pasa nie są zbyt wygodne i nie dają pełni komfortu, co nie zmienia faktu, że ich popularność rośnie. Wybierając ten rodzaj mamy pewność, że pończocha nie będzie się nam zsuwała z nogi. Odzienie to zazwyczaj jest kojarzone z erotyką. Idealnie sprawdzą się na randki we dwoje. W znaczny sposób podkreślają piękno kobiecych nóg, dzięki czemu każda dziewczyna będzie się w nich czuła atrakcyjnie. Dużym atutem jest także fakt, iż wysmuklają nogi. Możemy je założyć, jeżeli chcemy prezentować się fenomenalnie i bezbłędnie.

Pomocna dłoń-pończochy

Pończochy uciskowe przede wszystkim są rekomendowane dla osób mających problem z niewydolnością żylną kończyn dolnych. Wybranie odpowiedniego rozmiary pozwala nam poprawić stan żył i odczuć dużą ulgę. Powinny z nich korzystać także takie kobiety, które są zagrożone takimi dolegliwościami. Jeżeli czujemy ciągłe uczucie bólu nóg także warto je zastosować. Pamiętajmy zawsze lepiej dmuchać na zimne. Warto by kobiety w ciąży korzystały z tego rozwiązania, gdyż też są podatne na takie rzeczy. U pań zmagających się żylakami również są zalecane. Krótko mówiąc, warto kilka razy w tygodniu wyjść na dwór, poruszać się, aktywnie spędzić czas, co pozwoli nam uniknąć takich problemów. Najważniejszą sprawą jest, aby siła nacisku była odpowiednio dobrana, wtedy noszenie takich pończoch będzie ogromnym plusem. Pończochy warto wymieniać co kilka miesięcy – https://www.kostium.com/pasy-do-ponczoch – odszukaj idealne..