Body – mało znane, choć użyteczne


Elegancka Bielizna / sobota, 20 stycznia, 2018
czarne body

Najbardziej znanymi elementami damskiej bielizny są powszechnie używane biustonosze, figi i stringi. Mogą one występować w wersji jedyne ozdobnej, jak i korygującej. Za pomocą dobrze dobranej bielizny można w niektórych miejscach pozbyć się niechcianych centymetrów, w innych zaś sobie ich dodać.

Body to mniej znana część damskiej bielizny. Na półkach sklepów nie występują tak licznie. Jednak nie do końca słusznie, bowiem ten element garderoby, kiedy jest dobrze dobrany potrafi zdziałać cuda.

Swoim charakterem bielizna ta przypomina kostiumy kąpielowe jednoczęściowe. Różni się od nich jednak materiałem – nie jest przeznaczona do kąpieli. Skupia się często również na modelowaniu sylwetki.

Oczywiście zdarzają się również egzemplarze, które mają jedynie funkcje ozdobne – są częstym motywem bielizny erotycznej, jednak prawdziwe ich zalety można zauważyć decydując się na zakup bielizny korygującej.

Jest to bielizna, która świetnie wygląda pod ubraniem. Przy jej zastosowaniu wykluczone są wszelkie fałdki czy załamania na ciele, które często ujawniają się przy noszeniu obcisłych ubrań wykonanych z lejących materiałów. Bardzo dobrze koryguje również biust. Może go unieść i powiększyć o kilka centymetrów.