Bokserki damskie czyli nietypowa damska bielizna


Elegancka Bielizna / poniedziałek, 8 stycznia, 2018

bokserki damskie Kate - zdjęcieTo, że mężczyźni noszą bokserki nie jest dla nikogo żadnym zaskoczeniem, lecz bokserki damskie? Wielu wydaje się to pomysłem co najmniej dziwnym i gotowi są zrzucać winę na karb galopującego feminizmu. Ale zostawiając w tyle te rozważania warto zwrócić uwagę na niekłamaną wygodę tego typu bielizny dla kobiet oraz inne zalety.

białe bokserki damskie - zdjęciePrzede wszystkim jest to bielizna znacznie bardziej nadająca się na zimowe i jesienne dni, kiedy sukienki i miniówki w większości są odkładane do szafy. Wtedy kobiety z pewnością docenią damskie bokserki, które będą przyjemnie ogrzewały ciało. Dopasowanie sprawia, że są one bardzo wygodne. Damska bielizna bywa wysoko wycięta lub po prostu ciasna, a niektóre elementy drapią. Bokserki są przyjemnie miękkie, wykonane w większości z bawełny oraz gładkie. Nigdzie się nie wrzynają, przez co nawet dopasowane spodnie wyglądają z każdej strony bardzo dobrze.

Bokserki damskie to świetne rozwiązanie dla miłośniczek wszelkich sportów, lubiących dużo się ruszać. Pozwalają na swobodę i dopasowanie. Bokserki pełnią często funkcję bielizny termoaktywnej, dyskretnej i idealnej na stok by uprawiać jazdę na nartach lub snowboarding. Zapewniają odpowiednią temperaturę, a przy tym odprowadzają wilgoć i pozwalają oddychać intymnym częściom ciała. To również wpływa na komfort każdej kobiety.

Bokserki dla kobiet są rozwiązaniem dla kobiet noszących niestandardowe rozmiary, którym trudno jest dopasować odpowiednią bieliznę. Dostępne są we wszystkich rozmiarach, podczas gdy typowa bielizna damska nie zawsze jest zarezerwowana dla osób o większej tuszy. Bokserki damskie są dla wszystkich tych pań, które cenią sobie komfort.